महेश चन्द Image

महेश चन्द

प्रमुख (अधिकृत तृतीय), 9858020393

# Full Name Designation
1 मिन बहादुर जि.सी. लेखा अधिकृत (अ.तृ.)
2 पार्वती थापा शुटिङ प्रशिक्षक
3 जयन्त श्रेष्ठ व्याडमिन्टन प्रशिक्षक
4 मोहमद खलिल हलवाई जिम्न्यास्टिक प्रशिक्षक
5 चिरन्जीवी लम्साल ईन्जिनियर (अ.तृ.प्रा.)
6 रविसिंह सिजापति स्टोर नायव सुब्बा (स.प्र.)
7 भुपेन्द्र व. पून मगर तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
8 सुरेश व. बम कराते सहायक प्रशिक्षक
9 पुष्पराज सापकोटा सुपरभाइजर (स.द्वि.प्रा.)
10 विजया डिश्वा मगर कार्यालय सहयोगी

डिल्ली वि.क.

प्रमुख, (सहायक द्वितिय), 9844979480

# Designation Full Name
1 उमेश थापा कराते सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)

तारा बहादुर थापा

प्रमुख, (कराते सहायक प्रशिक्षक), 9844754711

राजेन्द्र श्रेष्ठ

प्रमुख, (टेबल टेनिस प्रशिक्षक ), 9847299518

# Designation Full Name
1 कृष्ण व. शाक्य ह्याण्डबल सहायक प्रशिक्षक
2 कपिल गौतम कराते सहायक प्रशिक्षक
3 माधव प्रसाद घिमिरे कराते सहायक प्रशिक्षक
4 प्रकाशमान राजभण्डारी तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
5 केशव बहादुर शाक्य शारीरिक सुगठन सहायक प्रशिक्षक
6 चन्द्रकान्त आचार्य तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
7 राकेश कुमार दास सव ईन्जिनियर (स.प्र.प्रा.), भैरहवा रंगशाला

मिन प्रसाद पोखरेल

प्रमुख, (कराते सहायक प्रशिक्षक), 9857051166

# Designation Full Name
1 हेमन्त कुमार श्रेष्ठ कराते सहायक प्रशिक्षक
2 राजेशप्रताप शाक्य व्याडमिन्टन सहायक प्रशिक्षक
3 विना दाहाल कार्यालय सहयोगी
4 गौरी शंकर चौहान कार्यालय सहयोगी

जनार्दन गैरे

प्रमुख, (स्वय सेवक प्रशिक्षक), 9857066448

गिता के.सी.

प्रमुख, (सहायक द्वितिय), 9857833039

कैलाश रोक्का

प्रमुख, (सहायक द्वितिय), 9844939706

# Designation Full Name
1 भरत रोक्का मगर (बब्बर सिंह) कराते सहायक प्रशिक्षक
2 जग व. नेपाली तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
3 निर्मला वली कार्यालय सहयोगी

मोहन ब. पाण्डे (मगर)

प्रमुख, (उसु सहायक प्रशिक्षक), 9866980178

# Designation Full Name
1 भिम व. थापा तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
2 हरि श्रेष्ठ जुडो सहायक प्रशिक्षक
3 लोक व. विष्ट कवड्डी सहायक प्रशिक्षक
4 अनिल थारु कार्यालय सहयोगी

सन्तोष कुमार श्रेष्ठ

प्रमुख (टा. सहायक प्रथम), 9848089194

# Designation Full Name
1 दल बहादुर गुरुङ्ग जुडो प्रशिक्षक
2 दिपेन्द्र प्रताप सिंह क्रिकेट प्रशिक्षक
3 राजेन्द्र सिंह शुटिङ प्रशिक्षक
4 कृष्ण व. चौधरी (थारु) कराते सहायक प्रशिक्षक
5 विमला भण्डारी तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
6 चन्द्रप्रकाश श्रेष्ठ तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
7 नेत्र व. थापा मगर तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
8 रविन्द्र कुमार श्रेष्ठ फुटबल सहायक प्रशिक्षक
9 राजेन्द्र सिंह आले तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
10 सानु तामाङ फुटबल सहायक प्रशिक्षक
11 उत्तम व. रिमाल तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
12 मान व. लामिछाने तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
13 जमुना देवी शर्मा सहायक द्वितिय

पद्मा चौधरी

प्रमुख (एथलेटिक्स प्रशिक्षक), 9857822877

# Designation Full Name
1 शान्ति सोमै थापा शुटिङ्ग प्रशिक्षक
2 बलराज नेपाली कराते प्रशिक्षक
3 रुप लाल श्रेष्ठ फुटबल प्रशिक्षक
4 दिपक के.सी. तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
5 बालकृष्ण शाह टेबल टेनिस सहायक प्रशिक्षक
6 भिमबहादुर डाँगी भलिवल सहायक प्रशिक्षक
7 शिव व. वि.क. कवड्डी सहायक प्रशिक्षक
8 धनप्रसाद घर्तिमगर कराते सहायक प्रशिक्षक
9 केशवप्रसाद श्रेष्ठ टेबल टेनिस सहायक प्रशिक्षक
10 सन्तोष चौधरी भारोत्तोलन सहायक प्रशिक्षक
11 सुमन कुमार घले तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
12 विरुभाई वज्रचार्य तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
13 मान व. चौधरी तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
14 तेज व. वि.क. तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
15 राकेश परियार तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
16 भिम लाल वि.क. तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
17 धन व. नेपाली तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
18 राजु थापा बक्सिङ सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
19 ऋषिराज ढकाल कार्यालय सहयोगी

रिसीराम पौडेल

प्रमुख, कराते सहायक प्रशिक्षक

# Designation Full Name
1

कमल प्रकाश चन्द

प्रमुख, (कराते सहायक प्रशिक्षक), 9866921918


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nscgov/public_html/old-nsc-gov-np/wp-includes/functions.php on line 5309